Fatih ETZ 2017 için kayıtlar 10 Nisan’da başlıyor

Fatih ETZ 2017 için kayıtlar 10 Nisan’da başlıyor
7 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

Millî Eğitim Bakanlığınca öğretmen, akademisyen, öğrenci, eğitim teknoloğu ve teknoloji sağlayıcılarının fikir ve tecrübelerinin paylaşılması amacıyla 17-18 Kasım´da Eğitimde Fatih Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi düzenlenecek.

Bu yıl Ankara´da üçüncüsü yapılacak zirve ile Türkiye´de eğitim teknolojileri alanında yapılacak yeni araştırmalara yön vermek, eğitim teknolojileri alanındaki iyi örnekleri paylaşmak ve FATİH Projesi´ne bilimsel katkı sağlamak amaçlanıyor.

Eğitimde Fatih Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi´ne 10 Nisan´dan itibaren “fatihprojesietz.meb.gov.tr” internet adresinden bildiri özetleri gönderilebilecek.

NOT: Geçtiğimiz yıl katıldığım bu organizasyonda Din Eğitiminde E-İçeriklerin Önemi adlı bir sunum gerçekleştirdim. Katılımcılara ve izleyicilere din eğitimi ve öğretimi alanında e-içeriklerin önemini bir nebze de olsa bana ayrılan süre içinde anlatmaya çalıştım. Özellikle MEB ve YEĞİTEK çalışanlarına uzmanlarımıza daire başkanlarımıza ve sayın genel müdürümüz Bilal Tırnakçı beyefendiye böyle bir organizasyonda bizlere de yer verdikleri için bir kez daha teşekkür ederim.

KAYNAK: http://www.meb.gov.tr/fatih-projesi-egitim-teknolojileri-zirvesi-toplanacak/haber/13351/tr

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git