Oyun ve Eğlenceli Etkinliklerle Din Öğretimi Kitabı Çıktı

Ana Sayfa » HABER » Oyun ve Eğlenceli Etkinliklerle Din Öğretimi Kitabı Çıktı

Oyun ve Eğlenceli Etkinliklerle Din Öğretimi (4-6 Yaş) kitabı, ebeveyn ve eğitimciler için hazırlanmış olup içerisinde 100 farklı oyunla din eğitimine dair büyük bir açığı kapatmayı hedefliyor.

Kitap, Din Eğitimi anlamında zengin içeriği sahip olup Diyanet İşleri Başkanlığı 4-6 yaş müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Erken çocukluk döneminde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kaynak kitap, 9 farklı bölümden oluşmakta ve dersleri verimli hale getirmek için de birçok kazanımı içinde barındırmaktadır.

Oyunları ve etkinlikleri belli bir sınırda kullanmayıp farklı şekillerde uyarlama da yapabilirsiniz. Hatta yaş aralığı tamamen uygulayıcının hayal gücüne bırakılmış olup farklı şekilde formalize edilerek derslerde daha aktif bir öğretmen/ebeveyn olabilmenin kapılarını aralıyor.

Kitabın yazarları Hafize Beyza Bilgi, Melike Müftüoğlu, Gülten Balcı ve Rabia Kuruner ise bu alanda söz sahibi olan usta isimler. Kendilerini tebrik ediyor alanımızda büyük bir açığı kapatan eserin hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bu muhteşem esere çok uygun bir fiyatla aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
http://ensarnesriyat.com.tr/…/oyun-ve-eglenceli-etkinlikler…

Din ve Egitim Teknolojileri

www.fatihbutun.net
  • ZEKERİYA TEKTENDeğerli Kardeşim yapmış olduğun çalışmalardan dolayı, binlerce meslektaşım adına sana teşekkür ediyorum. İslam dininin yayılmasına ve yüce dinimizin, yeni nesiller tarafından kolayca anlaşılmasına sağladığınız katkı çok büyük. Allah sizin gibi arkada
  • ŞEYMA NURSayın hocam, öğretmenliğimin ilk yılında hep hayal ettiğim gibi öğrencilerim için ilerleyen yıllarda da kullanabileceğim güzel bir arşiv oluşturmaktı.. sayenizde arşivime değerli dokümanlar kazandırdım.. Allah emeklerinizi zayi etmesin.. Allah razı o
  • Tuba AydınDeğerli meslektaşım ve aynı branşı paylaştığım kıymetli arkadaşım Çalışmanın ve verimli olmanın tadını almış biri olarak sürekli uğraşıyorsun. İnsanlara faydalı olmaya çalışıyorsun.Bu blog bu vazifeye hizmet edecektir Allah işini kolaylaştırsın. Teb