Balıkesir Ayvalık Şehir Atölyesi Duyurusu

Balıkesir Ayvalık Şehir Atölyesi Duyurusu
25 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 63 kez okundu.

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla 30 Eylül 2017 Cumartesi günü Saat 10:00’da Ayvalık İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirmeyi düşündüğümüz atölyemizin başvuruları tamamlanmak üzere sınırlı sayıdaki kontenjan içine dahil olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için iletişim bölümünden sosyal medya adreslerimizden veya koordinatör hocamız Özlem Çakır aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

Atölyemizde bir öğretmenin çok rahatlıkla kullanabileceği programlarla kaliteli ve etkili sunum hazırlamaya pratik olarak örnekler verecek e-içerik dediğimiz interaktif türdeki materyalleri nasıl üretebileceğimizi gösterecek ve ayrıca mobil e-içerik araçlarını tanıtarak uygulamalı örnekler göstereceğiz.

Katkılarından ve desteklerinden dolayı başta Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Ayvalık İmam Hatip Ortaokuluna bu atölyelerin oluşmasına vesile olan Özlem Çakır hocamıza ve bana ayrıca desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve BEGESDER Derneğine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git