3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Ana Sayfa » DUYURU » 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Potansiyel bir engelli adayı olarak tüm engelli kardeşlerimin ve büyüklerimin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyor. Her zaman olduğu gibi bugün de onlar için ömürlerinin geri kalan diliminde Rabbim’den kendilerine şifalar ve hayatlarında kolaylıklar diliyorum.

Din ve Egitim Teknolojileri

www.fatihbutun.net
  • Hacer HüsrevoğluHocam bugün yayınladığınız yazıdan sonra okulumuzdaki teknolojik imkanları kullandığımızda çok şeylerin değişebileceğine inanmaya başladım. Bu yönteminizi uygulamaya çalışacağım. Desteklerinizi biz öğretmenlerden esirgememenizi rica ediyor, teşekkür
  • Fazilet KalemliFatih Hocam, Mesleğe yeni başlayan bir öğretmen olarak web sitenizden oldukça istifade ediyorum. Özellikle teknolojik gelişmelerin alanımıza yansıması ile ilgili yazılarınızı takip ediyorum. Size teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  • SevilayHocam içeriklerinizden oldukça faydalandık. Kendim ve öğrencilerim adına teşekkür ederim. Size başarılar dilerim.
  • Emre AltayFatih hocam, sitenin şimdiki halini daha önceden de görmüştüm. Bunu kaldırdığın için üzülmüştüm. Ama yine bu temaya dönmen güzel olmuş. İzinden gitmeye devam ediyorum. Her şey için teşekkür ederim.