Dinimi Öğreniyorum Video Çalışmalarım

Ana Sayfa » ÜRÜNLERİM » Dinimi Öğreniyorum Video Çalışmalarım

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Yaz Kur’an Kursları için hazırlanan ve 3 fasikülden oluşan Dinimi Öğreniyorum adlı kılavuz kitabından yararlanarak öğretmen ve öğrencilerimizin istifadesine sunulmak üzere bazı videolar hazırladım. Gerek derslerde ve gerekse kurslarda bu videolardan istifade edilebileceğini düşünüyorum.

Video Galeriye Gitmek İçin Buraya Tıklayınız

Bloguma Abone Olabilirsiniz

FeedBurner-MFB
  • Hacer HüsrevoğluHocam bugün yayınladığınız yazıdan sonra okulumuzdaki teknolojik imkanları kullandığımızda çok şeylerin değişebileceğine inanmaya başladım. Bu yönteminizi uygulamaya çalışacağım. Desteklerinizi biz öğretmenlerden esirgememenizi rica ediyor, teşekkür
  • Fazilet KalemliFatih Hocam, Mesleğe yeni başlayan bir öğretmen olarak web sitenizden oldukça istifade ediyorum. Özellikle teknolojik gelişmelerin alanımıza yansıması ile ilgili yazılarınızı takip ediyorum. Size teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  • SevilayHocam içeriklerinizden oldukça faydalandık. Kendim ve öğrencilerim adına teşekkür ederim. Size başarılar dilerim.
  • Emre AltayFatih hocam, sitenin şimdiki halini daha önceden de görmüştüm. Bunu kaldırdığın için üzülmüştüm. Ama yine bu temaya dönmen güzel olmuş. İzinden gitmeye devam ediyorum. Her şey için teşekkür ederim.