Doküman Arşivleme Sistemi (Ortaokul – Lise)

Ana Sayfa » ÜRÜNLERİM » Doküman Arşivleme Sistemi (Ortaokul – Lise)

Öğretmenlerimizin bilgisayarlarında bulunan materyalleri düzenlemeleri ve derli toplu bir şekilde yeni müfredata uyumlu üniteler içinde yer alan belirli materyal klasörlerine yerleştirmelerine olanak sağlayan bir uygulamadır.İçerisinde materyal bulunmayan bu sistemi sizler kendi materyallerinizle dilediğiniz gibi doldurabileceksiniz.

NOT: Bu uygulamayı İnternet Explorer veya Opera Browser üzerinde açmanız önerilir. Microsoft EDGE Browser’ine çalışmama durumu söz konusu olabilir.

 

2019 ORTAOKUL DOKÜMAN ARŞİVLEME SİSTEMİNİ
İNDİRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ 

2019 LİSE DOKÜMAN ARŞİVLEME SİSTEMİNİ
İNDİRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

Bloguma Abone Olabilirsiniz

FeedBurner-MFB
  • Hacer HüsrevoğluHocam bugün yayınladığınız yazıdan sonra okulumuzdaki teknolojik imkanları kullandığımızda çok şeylerin değişebileceğine inanmaya başladım. Bu yönteminizi uygulamaya çalışacağım. Desteklerinizi biz öğretmenlerden esirgememenizi rica ediyor, teşekkür
  • Fazilet KalemliFatih Hocam, Mesleğe yeni başlayan bir öğretmen olarak web sitenizden oldukça istifade ediyorum. Özellikle teknolojik gelişmelerin alanımıza yansıması ile ilgili yazılarınızı takip ediyorum. Size teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  • SevilayHocam içeriklerinizden oldukça faydalandık. Kendim ve öğrencilerim adına teşekkür ederim. Size başarılar dilerim.
  • Emre AltayFatih hocam, sitenin şimdiki halini daha önceden de görmüştüm. Bunu kaldırdığın için üzülmüştüm. Ama yine bu temaya dönmen güzel olmuş. İzinden gitmeye devam ediyorum. Her şey için teşekkür ederim.