Lise Sınıfları İçin Kavram Tanım Grafikleri

Ana Sayfa » ÜRÜNLERİM » Grafiklerim » Lise Sınıfları İçin Kavram Tanım Grafikleri

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı’nın lise sınıflarında (9-10-11-12.Sınıf) ders kitabında ve ünitelerde yer alan kavramlardan bazılarını grafik haline dökerek özellikle sosyal medya aracılığıyla paylaşılması için bir hazırlık gerçekleştirdim. Her sınıfın ayrı ayrı kavramlarının yer aldığı bu çalışmalara Din ve Teknoloji sitesi üzerinden ulaşabilir ister bilgisayarınıza indirebilir isterseniz sosyal medya üzerinden arkadaş ve öğrencilerinizle paylaşabilirsiniz.

 

 

 

Grafiklere Din ve Teknoloji üzerinden ulaşmak için burayı tıklayınız

Bloguma Abone Olabilirsiniz

FeedBurner-MFB
  • Hacer HüsrevoğluHocam bugün yayınladığınız yazıdan sonra okulumuzdaki teknolojik imkanları kullandığımızda çok şeylerin değişebileceğine inanmaya başladım. Bu yönteminizi uygulamaya çalışacağım. Desteklerinizi biz öğretmenlerden esirgememenizi rica ediyor, teşekkür
  • Fazilet KalemliFatih Hocam, Mesleğe yeni başlayan bir öğretmen olarak web sitenizden oldukça istifade ediyorum. Özellikle teknolojik gelişmelerin alanımıza yansıması ile ilgili yazılarınızı takip ediyorum. Size teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  • SevilayHocam içeriklerinizden oldukça faydalandık. Kendim ve öğrencilerim adına teşekkür ederim. Size başarılar dilerim.
  • Emre AltayFatih hocam, sitenin şimdiki halini daha önceden de görmüştüm. Bunu kaldırdığın için üzülmüştüm. Ama yine bu temaya dönmen güzel olmuş. İzinden gitmeye devam ediyorum. Her şey için teşekkür ederim.