Öğretmen Akademisi Dijital İçerik Hazırlama Atölyesi-7 Kasım

Ana Sayfa » DUYURULARIM » Öğretmen Akademisi Dijital İçerik Hazırlama Atölyesi-7 Kasım

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Ar-Ge birimi tarafından koordine edilen “Bursa Öğretmen Akademisi” Kasım ayı ikinci atölye faaliyetini  ise 7 Kasım 2018 Çarşamba günü Saat: 16:00‘da atölyemize seçilen gönüllü öğretmenlerimizle gerçekleştireceğiz.

BTSO Eğitim Vadisi Ar-Ge Birimi Uzem Salonunda başlayacak olan atölyemizin ikinci etkinliği “Powerpoint İle Eğlenceli , Etkili ve Keyifli  Sunum Hazırlama” ile powerpoint programı hakkında bilmediklerimiz ya da bilip de uygulamadığımız bir çok özelliği sayesinde farklı ve çeşitli dijital etkinlikler üreteceğimiz atölyemize son başvurular 5 Kasım 2018 Pazartesi günü. 

İlk etapta 15 öğretmenimizle başlayacağımız atölyelerimize başvuran diğer öğretmenlerimizi de katarak onların mesleki gelişimlerine ve dijital içerik üretmelerine destek olmak istiyoruz.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

NOT: Bu arada atölyelerimize gelmeden önce kişisel bilgisayarlarınızı getirmeyi ve sizden istenilen programları bilgisayarınıza indirmeyi sakın unutmayın.

NOT: Atölyemiz dışında sizler Kasım ayı içerisinde yer alan diğer atölyelerimize de başvurabilirsiniz.

BAŞVURULAR İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

Bloguma Abone Olabilirsiniz

FeedBurner-MFB
  • Mehmet Fatih Bütün Hacer Tokgöz Hocam arkadaşlarımıza ve size selamlar. Ancak site bir materyal sitesi değil. Kişisel blog sayfası. Ürettiğim materyallerden örneklee var. Selam ve dua ile…
  • Hacer TokgözHocam sitenizi zümrede arkadaşlar tavsiye etmişti. Materyal yok mu bize öyle söylendi ama ? Nasıl materyal bulabileceğiz. Ben İmam Hatip Lisesinde göreve yeni başladım.
  • Hacer HüsrevoğluHocam bugün yayınladığınız yazıdan sonra okulumuzdaki teknolojik imkanları kullandığımızda çok şeylerin değişebileceğine inanmaya başladım. Bu yönteminizi uygulamaya çalışacağım. Desteklerinizi biz öğretmenlerden esirgememenizi rica ediyor, teşekkür
  • Fazilet KalemliFatih Hocam, Mesleğe yeni başlayan bir öğretmen olarak web sitenizden oldukça istifade ediyorum. Özellikle teknolojik gelişmelerin alanımıza yansıması ile ilgili yazılarınızı takip ediyorum. Size teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  • SevilayHocam içeriklerinizden oldukça faydalandık. Kendim ve öğrencilerim adına teşekkür ederim. Size başarılar dilerim.