Oyun ve Eğlenceli Etkinliklerle Din Öğretimi Kitabı Çıktı

Oyun ve Eğlenceli Etkinliklerle Din Öğretimi Kitabı Çıktı
10 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 386 kez okundu.

Oyun ve Eğlenceli Etkinliklerle Din Öğretimi (4-6 Yaş) kitabı, ebeveyn ve eğitimciler için hazırlanmış olup içerisinde 100 farklı oyunla din eğitimine dair büyük bir açığı kapatmayı hedefliyor.

Kitap, Din Eğitimi anlamında zengin içeriği sahip olup Diyanet İşleri Başkanlığı 4-6 yaş müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Erken çocukluk döneminde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kaynak kitap, 9 farklı bölümden oluşmakta ve dersleri verimli hale getirmek için de birçok kazanımı içinde barındırmaktadır.

Oyunları ve etkinlikleri belli bir sınırda kullanmayıp farklı şekillerde uyarlama da yapabilirsiniz. Hatta yaş aralığı tamamen uygulayıcının hayal gücüne bırakılmış olup farklı şekilde formalize edilerek derslerde daha aktif bir öğretmen/ebeveyn olabilmenin kapılarını aralıyor.

Kitabın yazarları Hafize Beyza Bilgi, Melike Müftüoğlu, Gülten Balcı ve Rabia Kuruner ise bu alanda söz sahibi olan usta isimler. Kendilerini tebrik ediyor alanımızda büyük bir açığı kapatan eserin hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bu muhteşem esere çok uygun bir fiyatla aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
http://ensarnesriyat.com.tr/…/oyun-ve-eglenceli-etkinlikler…20

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Sayfa başına git