Teknoloji ve Din Öğretimi PDF Kılavuz Kitap

Teknoloji ve Din Öğretimi PDF Kılavuz Kitap
2 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 400 kez okundu.

17 yıllık eğitim öğretim birikiminin dijital bilgilerle yoğrulması ile oluşmuş bir çalışma. Daha önce redaksiyonsuz versiyonunu sosyal medyada paylaştığımız “Teknoloji ve Din Öğretimi” başlıklı elektronik kitabımız son düzenlemeleri yapılmış,hataları ve eksiklikleri giderilerek bazı bölümlere de yeni bilgiler eklenmek suretiyle okuyucusuyla buluşmaya hazır hale gelmiştir.

10 bölüm 170 sayfadan oluşan pdf kitabımız da edindiğim dijital öğretim teknik yöntem ve araçlarına dair bilgilerin yanı sıra tavsiye niteliğinde web siteleri, sosyal medya adreslerini ve kitapları ele almaya çalıştım. Kendi kullandığım ve akademik başarıya hızlı bir şekilde ulaştığım dijital yöntemleri de anlattığım kitabın matbu baskı hali mevcut değildir. Sadece PDF olarak okuyucu ile buluşacaktır.

Kitabı almak isteyenler 

Nevin Bütün
T.C. Ziraat Bankası
1443 Nilüfer / Bursa Şubesi
Hesap No: 52233352-5008
IBAN: TR64 0001 0014 4352 2333 5250 08

bu iban numarasına KİTAP ÜCRETİ OLAN 20 TL’yi  yatıran arkadaşlarımızın mutlaka dekontlarını teknolojivedinogretimi@gmail.com mail adresine banka dekontlarını kendi mail adreleri üzerinden göndermeleri gerekmektedir.

Dekontları ulaşan okuyucularımıza yine kendi mail adresi üzerinden pdf olarak kitabımız gönderilecektir.

Kitabın interaktif versiyonu ise büyük bir dosya olduğundan sanal bulut üzerinden  satın alan arkadaşlarımızın mail adreslerine sanal buluttaki adres linki verilmek suretiyle gönderilecektir. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Sayfa başına git